Ostuinfo

     

Ostu sooritamise ja tellimuse eest tasumisega kinnitab ostja, et on tutvunud ostutingimustega!

TELLIMINE Beebile.ee e-poest

Kaupu saad otsida vasakult KAUBAKATALOOG 'i sektsioonist või luubi juurest paremalt ülalt, sisestades sinna soovitava kauba märksõna. Soovitud kauba ostukorvi lisamiseks vajuta vastavale ikoonile kaubakaardi all paremas nurgas. Olles lisanud soovitud kaubad ostukorvi, vajuta ostukorvi sektsioonis olevale nupule KASSA . Ilmub ostukorvi detailne nimekiri, kus saad määrata soovitud koguseid ja sisestada kauba kohta käivaid lisanõudmisi ja infot. Kauba eemaldamiseks ostukorvist märgi tema kogus nulliks või klikka hiirega kaubanimele ja eemalda kaup ostukorvist kaubakaardi all paremas nurgas oleva vastava ikooni abil.

Tellimuse kinnitamiseks täida ostukorvi nimekirja all olevad infolahtrid, vali endale sobiv maksmisvariant ja vajutada nuppu Kinnita tellimus.

Seejärel saadetakse Teile automaatselt e-posti aadressile TELLIMUSE KINNITUS e. arve, mille tasumisel palume viidata tellimuse numbrile. Kui sa ei ole esitanud tellimust läbi e-poe, vaid oled seda teinud meie kontoris või saatnud ostusoovi lihtsalt meilile, siis saadame sulle samuti arve.

NB! Kontrolli, et tellimuses esitatud e-meili aadress oleks korrektne, vastasel juhul ei jõua sinuni automaatselt saadetav arve.

NB! Kui sul on toote või tarneaja kohta täiendavaid küsimusi, siis täpsusta need üle enne tellimuse vormistamist!

 

MÜÜJA ÕIGUS MÜÜGITEHINGUST LOOBUDA

Müüjal on õigus müügitehingust taganeda juhul kui tellitud kaup/värv on laos otsa saanud või märgitud tarneaeg on Müüjast mittesõltuvatel põhjustel pikenenud (muutunud). Sellisel juhul informeerib Müüja Tellijat esimesel võimalusel e-kirja teel või võtab teiega ühendust klienditeenindus. Juhul kui Tellija on tasunud tellimuse eest ja Müüjal ei ole võimalik tellimust täita, siis tagastatakse raha Tellija arvelduskontole kust ülekanne oli sooritatud 2 tööpäeva jooksul. Kui muutunud on tarneaeg informeerib Müüja Tellijat, kes kinnitab soovi korral tellimuse tühistamise/nõustumise ooteaja pikenemise kohta.

Teavet tellimise kohta saab tel. 53543411 või meili teel: meie@beebile.ee

 

TELLIMUSE EEST TASUMINE

1. Beebile.ee e-poes olevad hinnad on kõik EUR-s ja sisealdavad käibemaksu. Tellimuse vormistamisel läbi e-poe saate automaatselt oma postkasti tellimuse kinnituse.

2. Kauba komplekteerimine ja väljastamine toimub peale arve  tasumist näidatud arvelduskontole. Arvega maksmise korral on arvele märgitud maksekuupäev. Kui näidatud tähtajaks ei ole arvel näidatud summa laekunud siis esitatud tellimus tühistatakse. Kui sa soovid pikemat maksetähtaega, siis palun anna sellest teada.

 

TELLIMUSTE TÄITMISE TÄHTAEG

Tellimus täidetakse beebile.ee poolt esimesel võimaluse (kuid mitte hiljem kui 5 tööpäeva jooksul peale tellimuse kinnitamist beebile.ee poolt). Kauba olemasolu korral jõuab see kliendini üldjuhul 2-3 tööpäevaga.

NB! Jälgige ka toote juures olevat tarneaega - kui kauba juures on märgitud tarneajaks 7 tp, siis see tähendab, et kaup jõuab 7 tööpäeva jooksul meie lattu, kust see saadetakse omakorda kliendile. Tarneaeg hakkab kehtima alates arve laekumisele järgnevast kuupäevast.

NB! Kui tellimuses on mitu toodet, võib kauba väljastamine kliendile toimuda pikema tarneaja järgi.

NB!Kui kliendi poolt tellitud kaup on hetkel otsa lõppenud, teavitatakse teid võimalikust tarneajast.

Et kaup jõuaks tõrgeteta teieni, kontrollige palun aadressi ja telefoni nr. õigsust.

Kui kaubal esineb mingi puudus või on toote seisukord halvenenud transpordiga, palume meid teavitada sellest esimesel võimalusel kas telefonitsi või e-meilile. Kindlasti teha pakendist pilt!

 

 

KAUBA KOHALETOIMETAMISE KULUD

  • Tellimused üle 75.-EUR saadetakse Teile koju TASUTA!
  • Tasuta kohaletoimetamine: väiksemad pakid SmartPostiga ja suuremad pakid kulleriga (välisukseni).
  • Tellimus mis jääb alla 75.- EUR - lisandub saatmiskulu 5.-EUR (kuller) või 3.- EUR (SmartPost)
  • Väiksemad tellimused on võimalik saata SmartPostiga
  • Soome saadame pakid 0-20kg tasuta, kui tellimus on vähemalt 400.-EUR (pakid mis kaaluvad rohkem kui 20kg - maksab saatmiskulu 20.-EUR/1pakk).
  • Soome tellimused mis jäävad alla 400.- EUR maksab saatmiskulu 20.-EUR pakk.
  • Soovi korral lepitake kauba kohaletoimetamise viis ja aeg sinuga kokku telefoni või e-meili teel.
  • NB! Tellimuse vormistamise vali sobiv transport. Kui soovid kaupa SmartPostiga, märgi info lahtrisse pakiautomaadi asukoht kuhu kaupa soovid.
  • NB! Tellimuse vormistamisel palun vali õige transpordi viis! Kui tellimus on rohkem kui 75.-Eur, siis vali transport "TASUTA"!


PRETENSIOONIDE ESITAMINE

Toodetele kehtib pretensioonide esitamise tähtaeg seaduses (VÕS) ettenähtud korras.

Palume täpselt jälgida kaubaga kaasas olevat kasutusjuhendit ning järgida vastavaid instruktsioone. Pretensioonide esitamise tähtaeg ei kehti juhul, kui kauba puudus on tingitud toote valest kasutamisest või toote loomulikust kulumisest.

Pretensioonide esitamise aluseks on tellimuse originaalarve.

Kui tootel on ilmnenud viga, siis esimesel võimalusel tuleb sellest teavitada vabas vormis info@beebile.ee, kuhu on lisatud järgmised andmed:

arve nr., ostukuupäev, tootel ilmnenud probleem, kontakttelefon, lisana mõned pildid probleemsest kohast.

Kaubal puuduse ilmnemisel tuleb koheselt lõpetada selle kasutamine!

Põhjendatud pretensiooni puhul kaubaga seotud transpordi kulud kannab müüja.

Kauba kättesaamisel kontrollida üle kauba kvaliteet, kauba vastavus tellitule, kauba kogus, komplekti kuuluvad lisad jms. Pretensioon esitada 3tp jooksul: info@beebile.ee, hilisemaid pretensioone ei arvestata!

 

KAUPADE TAGASTAMINE

Kauba tagastamiseks palume saata vabas vormis akt: info@beebile.ee, kus kirjas arve või tellimuse number, tagastamise põhjus jms info.

Kauba tagastamine lattu toimub Beebile OÜ lepingulise kulleriga.

Kauba tagastamisõigus on 14 päeva. Kaup peab olema vigastamata, kasutamata ja terves originaalpakendis koos originaalarvega ja kõigi markeeringutega, kaup ja kauba pakend peab olema terve ja kasutamis jälgedeta (tootel ja pakendil ei tohi olla postikleepse).

Raha tagastatud kauba eest kantakse kliendi arveldusarvele 14 tööpäeva jooksul peale kauba tagasi jõudmist müüjale ja selle kontrollimist. Kauba saatekulud tagastamisele ei kuulu (kui tellimuse eest on ette nähtud saatmiskulu, jääb see tellija kanda, samuti kauba tagastamisega seotud kulutused). Kui tagastamisele kuuluv kaup on halvenenud, tuleb Tellijal hüvitada asja väärtuse vähenemine.

Kui kaup on ostetud kampaania korras, kus kaubale on lisatud veel mõni toode, peab ostja tagastama kogu komplekti. 

Tagastamisele ei kuulu spetsiaalselt kliendile tellitud tooted (n: nime-ja sünnikuupäevaga numbrimärgid, DVD, spetsiaalselt kliendile tellitud varuosad ja tarvikud jms).

 


• Lepingu jõustumine:

Ostu-müügileping loetakse sõlmituks, kui tellimus on edastatud Tellija poolt ja arve on saadetud kliendi E-meili aadressile BEEBILE OÜ (reg.nr. 11695442) poolt.

Ostu sooritamise ja arve tasumisega kinnitab Ostja, et on tutvunud tellimustingimustega!

 

• Lisainfo:

Beebile.ee jätab endale õiguse muuta ja täiendada hinnakirja. Lisainfo toodete, tarne või maksetingimuste kohta telefonil 53543411 või E-meili teel: meie@beebile.ee

Lisaks käesolevatele tellimistingimustele ning ostu-müügilepingutele kohaldatakse Eesti Vabariigis vastuvõetud seadusi. (VÕS, Tarbijakaitseseadus).

 

Privaatsus

Ostja isikuandmed on konfidentsiaalne info ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel.