K's Kids® Dinosaurus BOSS

63.00 €

NB! Toode ei mahu SmartPosti!

K's Kids® Boss, suur sinine dinosaurus, kellel on 60 pehmet palli kõhus, ootab millal laps teda kõvasti-kõvasti kallistab!

Kui beebi on veel väike, siis pane ta dino pehmete pallide keskele mängima, nii tunnetab ta palle ja eristab värve.

Kui laps hakkab juba kõndima, siis lase tal dino seljas istuda, üle dino keha veereda.

Suure sinise dinosauruse kõhus on 60 pehmet palli, 2 erinevas suuruses ja 4 erinevas värvitoonis.

Dino saba küljes on rõngas, millega saab teda enda järel lohistada. Lisaks on dino külgedel väikesed avad, et laps saab pimesi palle katsuda ja nende suurust eristada, palle ükshaaval välja võtta ja tagasi panna (suuremad pallid suurde auku väiksemad pallid väiksesse auku).

Dino seljal on lapse käele väga mugav suure käepidemega tõmblukk, mille lahtitõmbamisel avaneb kogu dinosauruse kõhu sisemus.

Dino küljes palju erinevad piuksuvaid ja krõbisevaid osi.

Mängimis-soovitus:

· 6-12 elukuud: eredad värvid ja mustrid, erinevad kangad, krõbisev värviline selgroog, kriiksuv nägu, kõlisev pall sabaks, peegel – kõik väikese lapse vaistude stimuleerimiseks vajalik. 

· 12-36 elukuud:

*dino kehas olevast kahest august mahub lapse käsi läbi ning laps saab katsuda dino kõhus olevaid palle, võtta neid välja, tunnetada pallide suurust ja värve, samuti panna palle tagasi. Õppimine ja avastamine aitavad kaasa lapse aju ning musklite arengule.

* dino kehas olevast kahest august hoides saab laps dino üles tõsta ning sellega mööda tuba jalutada või pehmest sabast tirides dinot enda järel vedada või istuda-rullida end dino pehmel kehal. Kõik see arendab lapse suuri lihaseid.

Mõõdud: P 120 x D 58,8 x K 38 cm.

Dinosaurusele on lubatud masinpesu.

Vaata ka videot:

http://www.youtube.com/watch?v=tF0vFV2RhEM

Dinosaurus BOSS on võitnud Ameerika Ühendriikide suurima lastevanemetele suunatud veebilehe www.iparenting.com auhinna "Greatest Products of 2007".