Maclaren Techno XLR jalutuskäru

Värvivalik: SOODNE!
459.00 €
367.00 €

TARNEAEG 5-7tp

Maclaren Techno XLR - suurepärane alternatiiv klassikalistele vankritele. XLR on üks ekslusiivsemaid kärusid Maclareni perekonnas. See on esimene reisimissüsteem maailmas, millel on ekstra lai istumisosa, väga kerge alumiiniumist tehtud raam ja mis käib kokku nn. vihmavarjukana. Väikese kompaktse raami peale võimalik kinnitada Recaro Young Profi plus turvahäll (samas toonis) vastavate adapteritega.

XLR on ideaalne kerge jalutuskäru reisil, kasutatav sünnist alates, mis käib kokku vihmavarjukana, väga kompaktne ning manööverdav. Reguleeritaval seljatoel on 4 asendit, sh. ka täislamav, pöörlevad ja lukustatavad esirattad, amordid, reguleeritav jalatugi ja kõrguselt reguleeritavad ergonoomilised lükkesangad. 5-punkti turvavööd, katusel on UV-kiirguse vastu töödeldud aken, helkurribad, katust saab avada lukuga ja seda veelgi pikendada, käru saab kokku panna ühe käega, katted on eemaldatavad ja pestavad, kaks suurt taskut taga küljel vajalikele asjadele. Raamil on sang kokkumurtud käru kandmiseks.

See käru on suurepäraselt komplekteeritud: kaasas vihmakile, pea- ja õlgade pehmendused, kahepoolne kate istumisosa peale ja soe jalakott.

Käru kaal: 7,4 kg

Ratta suurus: 16,5 cm

Lapse maksimaalne kaal: 29,5 kg(US) ja 15 kg (EU, UK)/(Ameerikas ja Euroopas on erinevad nõudmised ja selle tõttu selline kaaluvahe)

Sobib kasutamiseks alates: sünnist.