KIDDY turvatool Cruiserfix3 15-36kg

Värvivalik
259.00 €
229.00 €

Tutvustav video:

https://www.youtube.com/watch?v=AkhqdiB4vlk&t=4s

Turvatooli Cruiserfix 3-e on võimalik reguleerida individuaalselt vastavalt just sinu lapse kasvule. See on tool, mis "kasvab" koos sinu lapsega. Reguleeritavad on nii istme kõrgus kui ka laius ning seljatoe kõrgus. Seega, ei loe kas sinu laps on 3-e või 12-aastane, see turvatool sobib ideaalselt kõigile. 5 erinevat reguleeritavat jalatoe asendit tagavad sinu lapsele veelgi suurema mugavustunde.

 

Maksimaalne kaitse avarii korral

Turvatool on kaetud Honey Comb V2 kõrgkvaliteetse materjaliga, mis neelab ja pehmendab avarii korral lööke ning kaitseb lapse kõige nõrgemaid kehapiirkondi - tema õlgu ja pead.

KIDDY amortisaator

Turvatool on autosse paigaldatav 3-punktilise turvavöö süsteemiga, mis tagab lapse maksimaalse turvalisuse nii õnnetuste kui ka äkkpidurduste korral.

Turvavöö suunaja

Mugav turvavöö suunaja ei lihtsusta ainult turvavöö paigaldamist, vaid kindlustab ka selle õige ning korrektse asendi.

K-FIX+ kinnitused

Turvatooli K-Fix + kinnitustega saab tooli lihtsasti autosse paigaldada Isofix kinnituste abil. Praktilised K-Fix + kinnitused võimaldavad kokkupõrke korral turvatoolil liikuda ka küljelt küljele, et tagada sinu lapse maksimaalne turvalisus igal hetkel. Individuaalselt reguleeritav seljatoe kaldenurk aitab sinu lapsel lõdvestuda ning annab talle veelgi suurema mugavustunde- eriti just pikkadel reiside

Sobib lapsele 15-36 kg (vanus 3-12 eluaastat).

Vastab Euroopas kehtivale ECE R44/04 standardile.

Kaal: 7,6 kg.

Minimaalne suurus: 55 cm x 65 cm x 45 cm.

Maksimaalne suurus: 64 cm x 83 cm x 52 cm.

Seljatoe reguleeritav kaldenurk: 90°-115° (olenevalt sõiduki tüübist).

Sõidusuund: näoga sõidusuunas.

3-punktiline turvavöö.

Kõrge kvaliteet, pikk eluiga.