Cybex Sirona PLUS turvatool 0-18kg

Värvivalik
549.00 €
499.00 €

Turvaliselt selg sõidusuunas alates sünnist kuni umbes 18kg (u. 4 aastaseni)

Seljaga sõidusuunas turvatool vähendab eest tuleva kokkupõrke korral vigastuste ohtu rohkem kui 80%, seda võrreldes tavapäraste näoga sõidusuunas rihmade süsteemiga turvatoolidega, kuna kokkupõrkest tekkinud löögijõud jaotatakse ühtlaselt üle suure ala.*

Turvaliselt seljaga sõidusuunas kuni umbes 4 aastaseni

360° pöörlev koos lihtsa lapse tooli asetamise positsiooniga

Näoga sõidusuunas koos turvapadjaga (9-18kg)

Ühe klõpsuga paigaldatav ISOFIX

Teleskoop Lisa Küljekaitse (L.S.P Süsteem)

 

Juhtivad tarbijaorganisatsioonid soovitavad hoida last seljaga sõidusuunas isegi peale Grupp 0+ perioodi. Tänu suurepärastele ohutustulemustele koos kaitsva väliskesta funktsiooni ja kavala funktsionaalsusega, pärjati Sirona TESTI VÕITJAKS viimases turvatoolide testis Stiftung Warentest 6/2012. *Vastavalt uuringutele, mis on läbi viidud VTI - Rootsi Teede ja Transpordi uuringute instituudi poolt (raport 489A, 2003).

MUGAV LAPSE TOOLI ASETAMISE JA EEMALDAMISE POSITSIOON

Kaval 360° pöörlev süsteem muudab lapsevanema elu lihtsamaks ja vähem selgamurdvaks

 

Kaval pöörlemismehhanism muudab tooli muutmise seljaga sõidusuunas näoga sõidusuunda väga lihtsaks ilma tooli autost välja võtmata. Last tooli pannes ja sealt eemaldades on võimalik tooli keerata näoga autoukse poole, muutes toimingu väga lihtsaks ja mugavaks vaid ühe lihtsa klõpsuga.

Ühe klõpsuga ISOFIX paigaldus nii näoga kui seljaga sõidusuunas positsioonide puhul võimaldab lihtsamat paigaldust ning tagab suurema turvalisuse.

Sirona kinnitatakse kasutatakse ainult ISOFIX kinnitussüsteemi. Ees olev tugi aitab hajutada eest tuleva kokkupõrke korral löögijõudu ning pakub lisa stabiilsust. See tehnoloogia vähendab paigaldamisel tekkivaid vigu ja suurendab kaitseefekti.

ISTMELT RAAMILE TEHNOLOOGIA

Otsene side auto ja istme vahel

Innovaatiline istmelt raamile tehnoloogia loob otsese seose istme ja raami vahel.

 

Õnnetuse korral suunatakse kokkpõrkest tekkinud löögijõud otse raami, mis aktiveerib samaaegselt auto ja istme turvafunktsioonid, mis omakorda hajutavad kokkupõrkest tekkinud löögijõu juba varajases staadiumis.

TELESKOOP L.S.P. SÜSTEEM- Lisa Küljekaitse Süsteem

Teleskoop lisa küljekaitse süsteem (L.S.P süsteem) hajutab külgkokkupõrkest tekkinud löögijõu juba väga varajases staadiumis.

 

Nii näoga kui seljaga sõidusuunas pakub CYBEX SIRONA reguleeritav Lisa Küljekaitse Süsteem (L.S.P) suuremat turvalisust külgkokkupõrke korral. L.S.P. Süsteemi on võimalik eraldi reguleerida vastavalt istme positsioonile ja auto tüübile ning hajutab külgkokkupõrkest tekkinud löögijõu koos pea- ja õlakaitsmetega.

ALTERNATIIV - NÄOGA SÕIDUSUUNAS

lastele alates 9 - 18 kg, olenevalt lapse suurusest võib vanematel lastel seljaga sõidusuunas jääda vähe ruumi jalgadele. Sellisel juhul saab CYBEX Sirona kasutada näoga sõidusuunas turvatoolina koos turvapadjaga - alates 9-18kg (u. 9 kuud kuni 4 aastaseni).

REGULEERITAV TURVAPADI KOOS A.R.T TEHNOLOOGIAGA

Turvalisus ilma piiranguteta, reguleeritav turvapadi koos A.R.T Tehnoloogiaga vähendab kavalalt tõsiste kaelavigastuste riski, ilma last piiramata. Tänu uuele integreeritud kinnitussüsteemile ei ole vaja enam patja eraldi kinnitada.

 

Näoga sõidusuunas positsioonis on laps kaitstud reguleeritava turvapadjaga. Süsteem toimib nagu auto turvapadi, mis hajutab löögijõu üle padja. Võrreldes 5-punkti turvarihmadega on surve kaelale tunduvalt väiksem. Veel enam, õnnetuse korral tagab uus Aktiivne Reageerimise Süsteem (A.R.T), et laps on turvaliselt istme turvatsoonis. Tänu uuele integreeritud kinnitussüsteemile ei ole vaja turvapatja kinnitada auto turvarihmaga.

Reguleeritava kõrgusega peatugi (10 positsiooni)

Ühe käega kaldenurga reguleerimine (7 positsiooni)

Ühe käega kaldenurga reguleerimine (5 positsiooni)