Kompressor inhalaator “MrHIPPO”

79.00 €
64.00 €

Vaata tutvustavat videot SIIT

Sidestream’i pihustusmahuti abil tungivad ravimid tänu optimaalmõõtmelistele aerosoolosakestele kergemini hingamisteedesse. Sidestream suurendab märgatavalt osakeste voogu ning vähendab raviaega, mis tähendab, et ka ravi on efektiivsem ja mugavam, eriti lastele.

 

MrHippo kompressor inhalaator, mis on eriti atraktiivne just nooremale eale, on spetsiifiliselt kavandatud muutma teraapiat võimalikult praktiliseks ja lihtsaks, tagades samas kõikide PiC Indolor toodetele omaste kvaliteedi- ja ohutusstandardite järgimise.

 

NB! Vaatamata oma välimusele ei ole inhalaator mänguasi. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ärge jätke lapsi seadmega üksi.

MrHippo pakend sisaldab kõiki lisaseadmeid valimaks sobivaima ravimise tüübi, kaasa arvatud suuotsik, ninahargmik ja mask 2in1 (nii täiskasvanute kui laste mask). MrHippo inhalaator on praktiline ja seda on kerge kasutada, samuti ei ole vajalik seadme erihooldus. Spetsiaalne sissemineva õhu filter kogub endasse tolmu ning seda saab teatud ajavahemike järel vahetada.

 

Tehnilised Näitajad:

Nominaalne pinge: 230V

Sagedus: 50 Hz

Võimsus: 130 VA

Kaitse: T 1,6 AT 250 V~

Maksimaalne voo kiirus: 15 +/- 2 l/min

Voo töökiirus: 7 +/- 1 l/min

Maksimaalne rõhk: 2 +/- 0,4 atm

Töörõhk: 0,6 +/- 0,15 atm

Kaal: 1,6 kg

 

Seadme kasutamise tingimused:

20 minutit sees – 40 minutit väljas 40°C juures

MMAD: 3,49 +/- 0,08 µm

Sissehingatav osa: 70,6% +/- 1,1%

Pihustusmahuti maht: 10 ml

Müratase 50 cm kaugusel*: 74 dB

 

*Müratase mõõdeti uue seadme puhul. Tase võib seadme kasutamise käigus muutuda.