Roan Marita Prestige (valge nahk)

P-200
410.00 €
383.00 €

P-200 valge nahk

Roan Marita Prestige on suurte rataste ja mugava vedrustusega vanker, mida on võimalik kasutada alates lapse sünnist ning kohandada nii lapsevankriks kui jalutuskäruks. Vankri lükkesanga kõrgust on võimalik reguleerida. Vankrikorvi seljaosa on võimalik paigutada magamisasendisse ja pool lamavasse (istuvasse) asendisse.

 

Jalutuskäru on võimalik reguleerida kolme asendisse: magamisasend, pool- lamav ja istuv. Kärul on 5 punkti turvarihmad. Isteosal on kaasas jalakate ja turvakaar (käetoetus pulk). Jalutuskäru osa on võimalik paigutada näo või seljaga sõidusuunas. Käru raamile on võimalik paigaldada Roan turvahäll (ei kuulu komplekti).

 

LISAD: Vanker- kärule on võimalik juurde osta vankriga samas toonis nahast soe kott- hind 35.00 eur (märgi ostusoov info lahtrisse). Samuti on võimalik eraldi juurde osta putukavõrk ja vihmakile.

 

Toote omadused:

"14″ valged rattad

Kroomitud raam

 Pidur tagaratastel.

Komplekti kuulub: vankrikorv, jalutuskäru, beebitarvete kott, kaubakorv.

Vankri välismõõdud: pikkus 85 cm, laius 42 cm.

Sanga kõrgus 98 cm- 105 cm.

Vankrikorvi sisemõõdud: pikkus 78 cm, laius 37 cm.

Kaal vankrikorviga või suvekäruga 15 kg.

Roan-i toodete valmistamisel on kasutatud ettevõtte pikaaegseid kogemusi ning erilist rõhku on pandud toodete kõrgele kvaliteedile, turvalisusele, mugavusele ja praktilisusele.