Cybec Solution Q2-fix urvatool 15-36kg UUS!

249.00 €
225.00 €

Patendeeritud peatugi

Optimeeritud reguleeritav peatugi

Optimeeritud reguleeritav peatugi ei lase lapse peal ette vajuta, kui ta magama jääb. Pea suunatakse sujuvalt turvalisse positsiooni.

 

Solution turvatoolide sarja asendamatu osa on 3 positsiooniline reguleeritav peatugi. Tänu selle reguleeritavusele on lapse pea kallutatud taha poole ning see ei lase lapse peal ohtlikult ette poole vajuda. Lapse õrn pea ja kael on kaitstud külgkokkupõrke korral, kuna see püsib turvalises tsoonis, mille moodustavad pea- ja küljekaitsed. See patendeeritud peatugi pakub peale turvalisuse ka mugavat magamisasendit.

Õhuventilatsiooni süsteem pakub mugavat istumis temperatuuri isegi kuumal päeval.

 

Solution Q2-fix mugavuse paketis on veel üheks lisaks ventilatsiooni kanalid, mis jooksevad läbi seljatoe ja istumisosa. Õhk saab liikuda läbi ventilatsiooni avade, mis asuvad istme eesosas ja istmekatte all ning suunatakse lapsest eemale läbi lisaavade seljatoes. See tagab mugava istumis temperatuuri isegi kuumal päeval.

Optimeeritud Lisa Küljekaitse (L.S.P. Süsteem Plus) hajutab kokkupõrkest tekkinud löögijõu juba varajases staadiumis.

 

Uus laiuse reguleerimine töötab käsikäes L.S.P. Süsteemiga - Optimeeritud Lisa Küljekaitse. Seega vähendatakse süstemaatiliselt külgkokkupõrkest tekkinud löögijõud lisa turvapatjade ja pea ning õlakaitsete poolt. Samal ajal vähendatakse löögijõust tekkinud keha kineetilist energiat juba väga varajases staadiumis ning pea suunatakse turvalisse positsiooni

ISOFIX kinnitussüsteem pakub suuremat turvalisust ja stabiilsust ning lihtsat ühe klikiga paigaldust.

 

Istme kinnitus klõpsab lihtsalt kinni auto ISOFIX kinnitusaasade külge. Kinnitusi on võimalik ka väga lihtsalt ära peita, sobitumaks ka autodega millel ei ole ISOFIX'i.