Cybex Callisto jalutuskäru

Värvivalik
349.00 €
299.00 €

TARNEAEG 5-7tp

TÄIUSLIKKUS LIIKUVUSES

Kolm kombinatsiooni lapse iga eluetapi jaoks alates sünnist kuni esimeste sammudeni!

Mitmekesisus koos funktsionaalsusega: Sobiva vankrikorviga või Cybex Aton turvahälliga ning hiljem luksusliku jalutuskäruna on Callisto praktiline ning ruumi säästev kolm ühes süsteem. Mitmed rahvusvahelised kuulsused nagu Sarah Jessica Parker, Matt Damon, Matthew Broderick, Anne Heche kasutavad CYBEX Callisto't oma laste jaoks.

Callisto on võimalik lihtsalt ümber muuta luksuslikuks jalutuskäruks. Selle elegantse jalutuskäruga on linnatänavatel lõbus sõita ja tänu oma kergusele väga lihtne manööverdada. See jalutuskäru põimib omavahel nii mugavuse kui ka funktsionaalsuse. Lihtne kokku pandavus muudab selle käru ideaalseks reisikaaslaseks.

Tugevat, kuid kerget CYBEX vankrikorvi ja alumiinium raami on võimalik, tänu kergelt kinnituvale adapterile, lihtsalt omavahel ühendada ja eraldada. Ääretult kerge madrats koos memory foam funktsiooniga muudab sõidu lapsele väga mugavaks. Vankrikorvi on võimalik kasutada ka kandmisvahendina ja reisivoodina.

Uus ja väga suur varikatus on eraldi reguleeritav ja avatav, kasvades koos lapsega. See pakub üle keskmise suuremat UV kaitset ning vastab rangetele Austraalia UV50+ standarditele. Kergelt eemaldatav ning masinas pestav 30° juures.

Keskset ühe tõmbega rihmade süsteemi on võimalik reguleerida, kasutades vaid ühte kätt. Lihtne nupule vajutus avab jälle rihmad.

Ühe käega reguleeritav viie erineva positsiooniga seljatugi pakub suuremat mugavust nii lapsele kui ka lapsevanemale. Lihtne kasutada.