Cybex Pallas M-Fix 9-36kg UUS!

Värvivalik
339.00 €

Pallas M-fix on auhindu võitnud Pallase perekonna uusim liige ning seega pakub suurepärast turvalisust kuni 11 aastaks.

* Ühe käega reguleeritav turvapadi (Gr. 1)

* Võimalik kasutada kuni 11 aastat

* Individuaalselt reguleeritavad Lisa Külejakitsmed (L.S.P. Süsteem Plus)

* Mugav ühe käega reguleeritav kaldenurga funktsioon (Gr. 1)

* Patendeeritud reguleeritava kaldega peatugi

* ISOFIX kinnitus lisa stabiilsuseks ja turvalisuseks

Grupis 1, toimib turvapadi kokkupõrke korral nagu auto turvapadi, kaitstes lapse kaela ilma last piiramata. Lastele alates umbes 3 aastast ja edasi on võimalik Pallas muuta Solution M-fix turvatooliks. Seda saab kasutada autos ka ilma ISOFIX kinnituseta.

Reguleeritav turvapadi vähendab tõsiste kaelavigastuste riski ilma last piiramatta.

Eest tuleva kokkupõrke korral hajutatakse löögijõud üle turvapadja ning vähendatakse löögijõudu imava materjali poolt. See süsteem sarnaneb auto turvapadjale ning aitab oluliselt vähendada kokkupõrkest tulevat löögijõudu. Ei ole ohtu, et rihmad vigastaksid last, samal ajal on lapse õrnad piirkonnad nagu pea, kael ja siseorganid kaitstud. Uudse disainiga reguleeritavat turvapatja on võimalik reguleerida sobitumaks lapse kehaga, pakkudes lapse ülakehale rohkem liikumisvabadust, pakkudes samal ajal maksimaalset kaitset, seda just eriti eest tuleva kokkupõrke korral, võrreldes tavapärase 5-punkti rihmade kinnitusega.

Individuaalselt reguleeritav lisa küljekaitse (L.S.P Süsteem Plus) summutab kokkupõrkest tekkinud löögijõu juba varajases staadiumis.

Külgkokkupõrkest tekkinud löögijõud summutatakse tänu küljepatjadele ja pea ja õlakaitsmetele erinevate reaktsioonide abil. Samal ajal kokkupõrkest tekkinud keha kineetiline energia summutatakse juba väga varajases staadiumis ning pea suunatakse turvalisse positsiooni.