Cybex Sirona 0-18kg turvatool

Värvivalik
499.00 €
459.00 €

Gr. 0+/1, 0-18 kg, alates sünnist kuni umbes 4 aastaseni

pikkus/laius/kõrgus: 690, 440, 530-580 mm

kaal: 15 kg

ECE R44/04, Gr. 0+/1

Kangast kate on masinas pestav 30° juures

Projekteeritud ja disainitud Saksamaal.

Revolutsioon laste turvalisuses: tool, mis on seljaga sõidusuunas kasutatav kuni lapse 4-aastaseks saamiseni, vähendab laupkokkupõrke korral riske 80% võrra.

Grupi 0+/I turvatool sobib kasutamiseks sünnist kuni lapse 4-aastaseks saamiseni (0-18 kg): seljaga sõidusuunas 0-4 aastat (0-18 kg), näoga sõidusuunas 9 kuud-4 aastat (9-18 kg).

Mõõtmed: pikkus/laius/kõrgus: 690, 440, 530-580 mm

Kaal: 15 kg.

Tekstiilist katted on hingavast materjalist ning masinpestavad 30° juures.

Uus Sirona turvatool on inspireeritud juhtivatest ohutuslahendustest, sidudes need ühte tootesse ning lisades sellele revolutsioonilisi tehnoloogiaid ja säilitades samas parima kasutajasõbralikkuse - täites seega võimatuna näiva ülesande.

Toote innovaatiline konstruktsioon tagab lapsele suurema turvalisuse, parema mugavuse ning rohkem jalaruumi. Lihtsasti kasutatav ühe-klõpsuga paigaldamine ISOFIX kinnituste abil viib vale kasutamise riski miinimumini. Nutika 360° pööramismehhanismi abil saab tooli pöörata külje peale, mis muudab lapse toolist võtmise ning tooli panemise oluliselt mugavamaks, võimaldades samas ka kergesti vahetada tooli vaatesuunda ilma seda lahti võtmata.

Uudne "iste-autokere" tehnoloogia seob tooli otse auto kerega ning õnnetusjuhtumi korral käivituvad auto ja tooli ohutusmehhanismid võimalikult üheaegselt. Külgkokkupõrke korral annab lisakaitset reguleeritav teleskoopiline külgkaitsesüsteem L.S.P (Linear Side-Impact Protection System).

Seljaga sõidusuunas kinnitatakse laps mugava 5-punkti süsteemiga, näoga sõidusuunas aga reguleeritava turvapadjaga, mis vähendab oluliselt kaelavigastuste riski. Tooli lamamisasendit on võimalik reguleerida - seljaga sõidusuunas viide ning näoga sõidusuunas seitsmesse asendisse. Reguleeritav on ka peatugi, mida saab hõlpsasti liigutada koguni kümnesse asendisse.

Sirona turvatooli suurepärane ergonoomiline disain, revolutsiooniline turvalisus, kasutajasõbralikkus, kasutatud stiilsed tekstiilid ning moodsad tehnoloogiad on põhjuseks, miks toode pärjati rahvusvahelise red dot disainiauhinnaga.