Hauck Varioguard 0-18kg turvatool Isofixiga

290.00 €
250.00 €

Varioguard koos Isofix alusega sobib lastele alates sünnist kuni 18 kg (grupp 0 +, I) või vanuses 0-4 aastat. Varioguard on üllatavalt multifunktsionaalne turvatool Isofix baasiga. Antud toode on teerajaja disaini valdkonnas ja pakub Teie lapsele uusima tehnoloogia ja ohutuse kõrgeima taseme. Turvatool vastab kõigile ECE 44/04 nõuetele, et transportida last turvaliselt ja kaua.

 Hauck Varioguard - erinevalt paljudest teistest 0+ turvatoolidest pakub 5-punkti turvavöö süsteemi ja sel on põrutusi neelavad vöö padjad, mis tagavad maksimaalse ohutuse. Turvatoolil on hingav materjal kõrgeima kvaliteediga mis ei lase pisikesel higistama hakata.

Komplektis on lisapadjad, mis pakuvad optimaalset tuge lapsele esimestel elukuudel.

Tänu Isofix kinnitustele Varioguardi alust saab kindlalt kinnitada sõiduki istmetele. Ja kui autol ei ole Isofix kinnitust, siis saab seda kinnitada auto turvavöödega.

Varioguard saab kasutada alates sünnist. Lihtsalt paigaldage tool aluse peale sõidusuuna vastu. Kui lapse kaal on rohkem kui 9 kg, siis võib istme paigaldada sõidusuunas.

Kaldenurka istmel saab reguleerida viide erinevasse asendisse. Reguleeritav peakaitse annab optimaalse kaitse külgkokkupõrke juhusel igas asendis.

Varioguard - multifunktsionaalne iste, mida saab kasutada aastaid.