Pic ultraheli inhalaator AirProjet

140.00 €
125.00 €

AirProjet on aerosoolteraapia seade, mis pihustab kõiki levinumaid ravimeid, mida kasutatakse alumiste ja ülemiste hingamisteede raviks. Seade töötab uskumatult vaikselt ja kiiresti, mistõttu seda on ideaalne kasutada laste ravimiseks.

AirProjet on loodud tänu edusammudele ultrahelitehnoloogias. Seadmes paiknev muundur väljastab väga kõrge sagedusega helilaineid, mis läbides konduktsioonivee pihustavad mahutis paikneva lahuse ja protsessi tulemuseks on ülipeen udu. Seade töötati välja eesmärgiga lihtsustada ja kergendada raviprotsessi, kasutades seadmes pöörlemissüsteemi ja ühendustoru, mis hõlbustab ravi läbiviimist, järgides lapse liigutusi.

AirProjet’i seade on paigutatud praktilisse kotti, mis on mõeldud seadme hoiustamiseks peale selle kasutamist. Pakend sisaldab ravimimahuteid ja kõiki lisaseadmeid valimaks sobivaima ravimise tüübi: suuotsik, ninahargmik või AirSoft mask 2-in-1 täiskasvanutele ja lastele.

Lisaseadmed on paigutatud praktilisse kotti. Air Projet’i seade on praktiline ja seda on kerge kasutada, samuti ei ole vajalik seadme erihooldus.

TEHNILISED NÄITAJAD:

Vibratsioonisagedus: 2,5 MHz

Nominaalne pinge: 230 V AC

Nominaalne sagedus: 50 Hz

Nominaalne võimsus: 30 VA

Kaitse: 315 mA T

Maksimaalne pihustusmahuti maht: 6,5 ml

Minimaalne pihustusmahuti maht: 3 ml

Kaitse vedeliku lekke vastu: IPX0

Kaal: 1,25 kg

Seadme kasutamise tingimused: 15min.töörežiimi - 30min puhkerežiimi

MMAD: 3,6 +/- 0,15µm

Sissehingatav osa: 71% +/- 2%

Müratase 50 cm juures*: circa 40 dB