Cybex Juno 2-Fix turvatool (9-18 kg) UUS

Värvivalik.
Juno/Fix
249.00 €
230.00 €

Logi kliendiks ja osta see turvatool soodsamalt!

Tasuta kohaletoimetamine üle Eesti!

Testivõitja Euroopa turvatoolide testis 11/2013

Rahvusvaheline CYBEX inseneride meeskond on uurinud lahendusi kuidas saavutada suurem turvalisus näoga sõidusuunas Grupp1 turvatoolides. Tulemuseks on Juno 2-fix turvatool.

Reguleeritav turvapadi (patent taotlemisel)

Optimeeritud Lisa Küljekaitse (L.S.P Süsteem Plus)

ISOFIX kinnitus lisa turvalisuseks ja stabiilsuseks

Stiftung Warentest 11/2013 TESTI VÕITJA Grupis 1. Euroopa suurim autoklubi ADAC hindas selle turvatooli tulemuseks "väga hea" kõikides kategooriates: sealhulgas tänu reguleeritavale turvapadjale, optimeeritud lisa küljekaitsele ning väga heale käsitlemisele ja ergonoomikale. ISOFIX kinnitus süsteem suurendab stabiilsust ja turvalisust. Samuti sobilik autodele, millel puuduvad ISOFIX kinnitusaasad.

Reguleeritav turvapadi

Turvalisus ilma piiranguteta

Reguleeritav turvapadi vähendab tõsiste kaelavigastuste riski ilma last piiramatta.

Eest tuleva kokkupõrke korral hajutatakse löögijõud üle turvapadja ning vähendatakse löögijõudu imava materjali poolt. See süsteem sarnaneb auto turvapadjale ning aitab oluliselt vähendada kokkupõrkest tulevat löögijõudu. Ei ole ohtu, et rihmad vigastaksid last, samal ajal on lapse õrnad piirkonnad nagu pea, kael ja siseorganid kaitstud. Uudse disainiga reguleeritavat turvapatja on võimalik reguleerida sobitumaks lapse kehaga, pakkudes lapse ülakehale rohkem liikumisvabadust, pakkudes samal ajal maksimaalset kaitset, seda just eriti eest tuleva kokkupõrke korral, võrreldes tavapärase 5-punkti rihmade kinnitusega.

L.S.P Süsteem Plus

Optimeeritud lisa küljekaitse

Optimeeritud lisa küljekaitse (L.S.P Süsteem Plus) summutab kokkupõrkest tekkinud löögijõu juba varajases staadiumis.

Külgkokkupõrkest tekkinud löögijõud summutatakse tänu küljepatjadele ja pea ja õlakaitsmetele erinevate reaktsioonide abil. Samal ajal kokkupõrkest tekkinud keha kineetiline energia summutatakse juba väga varajases staadiumis ning pea suunatakse turvalisse positsiooni