BeSafe iZi Combi X4 ISOFIX turvatool 0-18 kg

Värvivalik HEA HIND!
Combi isofix/
499.00 €
459.00 €

Väga pika kasutusajaga (0-18kg) iZi Combi X4 võimaldab lapsel olla seljaga sõidusuunas maksimaalselt kaua, mis on turvaliseim asend lapsele. Antud mudel on BeSafe mudelitest populaarseim. HTS BeSafe soovitab lapsel istuda seljaga sõidusuunas kuni 2,5aastani, sealt edasi saab tooli kasutada näoga sõidusuunas. Turvatoolil on tugev kest ja pehmendustega mõnus sisu. Sobib isofix valmidusega autodesse.

Külgkokkupõrke kaitseks on kasutatud energiat neelavat kärgmaterjali. Lisaks on lisatud toolile uudne turvavöö suunamise ja lukustamise süsteem, mis teeb tooli autosse paigaldamise väga lihtsaks. Nii näoga sõidusuunas kui ka selg sõidusuunas variandi puhul on tool paigaldades väga kindlalt oma kohal tänu unikaalsele turvavöö pingutile.

◦Sobib lapsele 0-18 kg (sünnist kuni 4 eluaastani)

◦Kasutatav nii selg sõidusuunas (0-18kg) kui ka näoga sõidusuunas (9-18kg)

◦5-punkti rihmad mille kõrgust on võimalik reguleerida

◦Hingav kattematerjal ja õhuavad tooli tagaosas

◦Lihtsalt eemaldatav ja pestav kattematerjal

◦4 erinevat lamamis- ja istumisasendit

◦Sobib ka lühikeste turvavöödege autosse

◦Mugavad ja turvalised peatoed külgedel

◦Eemaldatav istepadi väiksematele lastele

◦Integreeritud jalgade tugi

BeSafe soovitab kasutada turvatooli nii kaua kui võimalik selg sõidusuunas koos ISOfix kinnitustega. Hiljem saab keerata istme ümber näoga sõidusuunda, siis kinnitatakse turvatool auto turvarihmadega.

ISOFIX kinnitused koos indikaatoritega näitavad kas iste on korrektselt paigaldatud, vastavalt roheline ja punane märgis.

Alates aastast 1979 on Be- Safe töötanud selle nimel, et Norra lapsed istuksid seljaga sõidusuunas.

Uus täiustatud peatugi tagab parema kaitse külgkokkupõrke korral ning toetab paremini pead. Peatuge ja turvarihmasid saab reguleerida lihtsalt ühe liigutusega samal ajal kui su laps istub turvatoolis.

HTS BeSafe Combi vastab Euroopas kehtivatele nõuetele ECE R44/04